Hakkımızda

Firmamızın bugüne kadar başarılı bir şekilde gelmesine vesile olan tüm çalışanlarımıza ve çok değerli büyüğümüz firmamızın kurucusu Abram Nalbantoğlu'na ve ailesinin tüm fertlerine vermiş olduğu emeklerinden dolayı sonsuz şükranlarımızı sunarız.

Evrensel Mobilya, İstanbul Dolapdere'de 1985 yılında kurulmuş olup ahşap ve dekorasyon alanında faaliyet göstermektedir. Evrensel Mobilya, uzun yıllar Dolapdere' de devam ettirdiği faaliyetlerini daha sonra Çağlayan'da iç ve dış dekorasyon, ahşap işçiliği alanında sağlam, kaliteli, estetik tasarımlarla sürdürmektedir.

Evrensel Mobilya, faaliyete başladığı yıllarda kullanılan basit alet ve makinelerle üretim yapıldığı dönemlerden, modern alet ve makinelerin kullanıldığı günümüze kadar bütün bu gelişmelerin verdiği tecrübe ile üretim yapmaktadır. Evrensel Mobilya, müşterilerilerimizin istekleri doğrultusunda hayallerindeki mekanı oluşturmakta, rahat ve estetik görünümlü iç ve dış mekanlarda ahşabın vermiş olduğu konforu en iyi şekilde sunmaktadır.

Evrensel Mobilya, hayallerinizi belli kalıplara sokmadan, ürünün en kalitelisini estetik ve bütünlük içinde kullanarak yaşam alanlarını tasarlar.

/